Průmyslový počítačový systém DataLab - Vakuotechnika.cz

Přihlášený uživatel:Odhlásit
Přejít na obsah

Průmyslový počítačový systém DataLab

    Průmyslový počítačový systém DataLab vyvíjený firmou Moravské přístroje, a.s., poskytuje ucelenou řadu vstupně/výstupních jednotek, kompaktních vestavných počítačů, panelových počítačů a monitorů. Ve spojení se systémem Control Web se stává spolehlivým a snadno aplikovatelným systémem pro řešení úloh průmyslové automatizace. Systém lze rovněž propojit s kamerovým systémem DataCam pro aplikace strojového vidění.
DataLab PC
    Průmyslové počítače DataLab PC spojují výkon, flexibilitu, komunikační možnosti, standardizaci a širokou podporu PC architektury v kompaktním a robustním provedení vhodném k zabudování do strojů a rozvaděčů.
DataLab IO
    DataLab IO je řada jednotek průmyslových vstupů a výstupů komunikujících s počítačem přes USB, nebo Ethernet rozhraní. Modulární koncepce celého systému DataLab IO dovolí sestavit vstupně/výstupní moduly podle požadavků aplikace. Jednotky DataLab IO mají jednu, dvě nebo čtyři pozice pro moduly zajištujících logické nebo analogové vstupy či výstupy, čítačové vstupy, vstupy pro odporové teplotní snímače, … . Jednotky jsou uzpůsobeny pro montáž do rozvaděče pomocí DIN lišty, rovněž mohou být součástí počítačů DataLab PC/IO. Programová podpora (ovladač a OPC server) jednotek DataLab IO pro Control Web je k dispozici zdarma.
DataLab IO4 modul na DIN lištu. Může být osazen až čtyřmi I/O moduly. Vyrábí se v provedení pro komunikaci prostřednictvím Ethernetu a TCP/IP protokolu nebo USB, případně RS485. Obdobný modu existuje i v provedení pro dva I/O moduly a jeden I/O modul.
Nový DataLab Compact o rozměrech 115 x117 x72 mm může být osazen až čtyřmi I/O moduly. Navíc mohou být tyto kompaktní jednotky těsně vedle sebe, protože veškerá přípojná místa jsou pouze na jejich přední stěně. Vyrábí se v provedení pro komunikaci prostřednictvím Ethernetu a TCP/IP protokolu nebo USB, případně RS485.
DataLab PC/IO
    Přímo do skříně počítačů DataLab PC je možné zabudovat jednotku průmyslových vstupů/výstupů DataLab IO. Veškeré výhody jednotek DataLab IO (např. volnost konfigurace počtu a typů měřených a nastavovaných signálů zásuvnými moduly, rychlost komunikace, Plug and Play konfigurace apod.) jsou tak k dispozici přímo pro průmyslový počítač.
DataLab LCD - Výroba ukončena
    Průmyslový panelový monitor (aktuálně se dodává s úhlopříčkou 17“) s volitelnou dotykovou obrazovkou (TouchScreen) s USB rozhraním. DataLab LCD obsahuje standardní VGA rozhraní pro připojení k jakémukoliv počítači. Aktivní LCD panel je umístěn v kovové robustní skříni zabraňující mechanickému poškození vnitřní elektroniky. DataLab LCD je určen pro zabudování do panelu nebo do dveří rozvaděče. Čelní strana panelu s dotykovou plochou splňuje krytí IP65.
DataLab PC/LCD
    Řada průmyslových panelových počítačů s úhlopříčkou obrazovky 8“, 12“ nebo 15“ pro zabudování do panelu rozvaděče.

Zdroj informací www.mii.cz
Jelikož tyto komponenty běžně používáme, je možné je u nás i objednat. Poptávky můžete zasílat E-mailem, nebo využít náš on-line katalog.
Jiří Štěpán
Pohoří 213, CZ518 01 Dobruška
tel.: +420 603 903 521
Návrat na obsah