Konstrukční práce - Vakuotechnika.cz

Přihlášený uživatel:Odhlásit
Přejít na obsah

Konstrukční práce

Přehled služeb v oboru vývoje a konstrukce jednoúčelových strojů:
Konstrukce rozvaděčů v systému EPLAN Electric P8 a Pro Panel
    Pro projektování elektroinstalací jednoúčelových strojů a konstrukci rozvaděčů používáme konstrukční systém EPLAN Electric P8 s nadstavbou Pro Panel umožňující 3D konstrukci rozvaděčů.
Vizualizace průmyslových procesů v prostředí systému Control Web
    Námi dodávané aplikace v systému Control Web  jsou zpravidla typu SoftPLC, tj. aplikace sloužící pro přímé řízení procesů a současnou vizualizaci. Samozřejmě součástí takové aplikace je sběr a zpracování dat. Aplikace jsou provozovány na počítačích různé architektury dle způsobu použití, od klasických stolních PC, notebooků, výkonných průmyslových PC a ž po Embedded PC.
Programování mikrosystémů SIEMENS LOGO!
    Pro řešení nenáročných automatizačních procesů používáme programovatelný logický modul firmy SIEMENS řady LOGO!. Jedná se o nejmenší typ PLC vyráběný firmou SIEMENS, někdy také označované jako programovatelné relé. Díky poměrně solidně provedenému vývojovému softwaru je vývoj aplikací velmi rychlý. Snadná instalace způsobem propojení modulů přímo na DIN liště pomocí zabudovaných konektorů a široká škála variant a příslušenství, dělá ze systému všestranně použitelný prvek nejen průmyslové automatizace.
Vývoj zakázkových elektronických přístrojů – návrhy desek plošných spojů
  Zakázková konstrukce a vývoj přístrojové techniky. Návrhy desek plošných spojů, zajištění výroby od prototypů až po sériovou výrobu.
Jiří Štěpán
Pohoří 213, CZ518 01 Dobruška
tel.: +420 603 903 521
Návrat na obsah