Vývoj elektronických přístrojů / modulů – návrh desek plošných spojů - Vakuotechnika.cz

Přejít na obsah

Vývoj elektronických přístrojů / modulů – návrh desek plošných spojů

    I v dnešní době, kdy lze téměř vše realizovat pomocí komerčně dostupných přístrojů, se lze setkat s nutností volby cesty vývoje vlastního řešení. Důvodů může být mnoho, například neexistence komerčního zařízení pro daný účel. Vysoká cena komerčního přístroje ve spojení s potřebou jen zlomku jeho funkcí. Nevhodné technické provedení komerčního přístroje pro daný účel použití. Nutnost minimalizace zařízení. V neposlední řadě vlastní elektronické zařízení nabízí více možností jak ochránit know-how projektu. A takto by se dalo pokračovat do nekonečna.

    V našich projektech se proto nevyhýbáme aplikaci zakázkových elektronických přístrojů. Rovněž se zabýváme i vývojem elektronických přístrojů na zakázku. Konstrukční a vývojové práce provádíme pomocí programového prostředí DipTrace, případně Formica. Samozřejmostí je aplikace jednočipových mikropočítačů, nebo vývojových desek typu Arduino. Zajišťujeme prototypovou i sériovou výrobu elektronických přístrojů kooperativním způsobem.
Některé realizace
Řídící systém pro vakuovou napařovací aparaturu
Přístroj pro automatické připouštění inertního plynu do vakuové naprašovací aparatury
Zakázkový modul na DIN lištu releových výstupů pro měřící kartu do PC
Zakázkový modul na DIN lištu digitálních vstupů pro měřící kartu do PC
Řídící jednotka vakuového ventilu Pfeiffer Vacuum RME 005 pro napouštění inertních plynů do vakuových aparatur.
Relé pro konverzi ovládacích signálů vakuových ventilů Pfeiffer Vacuum a Leybold. Relé zajišťuje možné využití ventilů od dvou výrobců a zároveň umožňuje nasazení jak elektropneumatického, tak elektromagnetického provedení.
Návrat na obsah